Ana sayfa > Sanayi bilgi > İçerik

Lityum pil ve güneşle ilgili fiyat istemek analizi

Jan 19, 2015

Güneş şarj olan güneş enerjisi pil gelecek içinde depolanan elektrik enerjisine dönüştürülür, pil depolama aygıtı, kursun asitli akuler, lityum pil, nikel-metal hidrit pil başta olmak üzere her türlü olabilir, yük, cep telefonları ve diğer dijital ürünler, yük çeşitlilik olabilir bir. Örneğin: Tablet PC, taşınabilir oyun konsolları, video oynatıcılar, dijital fotoğraf çerçeveleri. Sana küçük serisi solar denetleyicisinden aşağıdaki:

Bazı ortak fiyat istemek eriyik bir duvar şarj adaptörü sınıf ve evrensel seri veri yolu (USB) tipi şarj cihazı içerir. Her ne kadar şarj şarj edilebilir lityum-iyon pil düşük maliyetli çözüm için bu çözüm vardır, ama orada da ortak bir dezavantajı bu şarj şunlardır: koşma çalışmalarına güvenmek için ana güç kaynağı. Elektriğe bu bağımlılığı da sera gazı emisyonları artırırken kullanıcının elektrik maliyeti artar. Ve ana güç bağımlı, bunlar taşınabilir fiyat istemek eriyik da çünkü büyük ölçüde azalır. Pil ömrünü uzatmak için çevreye yararları bir şekilde kullanımı güneş panelleri güneş enerjisi şarj cihazı doğal ışık toplamak için ideal bir çözüm olabilir. Diğer bir yararı ise solar şarj cihazı, çıkarılabilir, şarj edilebilir bir çözüm sağlamasıdır.

Açıklanan ilgili bazı önemli noktalar güneş şarj çözüm süreci geliştirmek. Bu faktörler ana nedeni dikkate alınması gerekir: farklı ışık koşulları ile gerilim ve akım da değişir, böylece güneş panelleri-ecek var olmak yüksek çıkış empedansı güç kaynağı. Duvar yeti uyarlamak ya da USB güç güç kaynağının düşük çıkış empedansı, iyi önceden belirtilen çıkış voltaj ve akım vardır.