Ana sayfa > Sanayi bilgi > İçerik

Sinüs dalga olup olmadığını belirlemek için nasıl inverter

Jan 19, 2015

Sinüs invertörler yaygın olarak kullanılan çeşitli türleri: bilgisayar sistemleri, haberleşme sistemleri, ev, havacılık, acil durum, iletişim, inşaat malzemeleri, uydu haberleşme cihazları, askeri araçlar, ambulans, polis arabaları, gerek gemi, güneş ve Rüzgar enerji üretimi, vb Acil yedek güç seçenekleri'ni, EPS acil güç sistemi teşkil edebilir. Sinüs invertör satın alırken nasıl bir sinüs invertör olup hakim?

İkinci yöntemi, geçerli Eğri panelinde çizilmiş elektronik osiloskop çıkış bulmak için test etme donanımları, profesyonel ile satın almak, sen-ebilmek var olmak görmek çok kolay olup olmadığını sinüs eğrisi. Bu saç kusurları ve hayır daha böylece hemen makine yerine gidebilirsiniz bir kez bulundu bir pürüzsüz sinüs invertör, değil. Tabii ki, bu da satın alabilirsiniz, sitenin kullanımı doğrudan çalışıp çalışmadığını görmek için test olsun. Bu şekilde endüktif veya karşı koymak değil yük, sinüs dalga çıkış olup olmadığını belirlemek için kötü.

Başka bir yaklaşım genel, satın alma, tüccar, söyleyebiliriz kullanımı, yük endüktif yük olduğunu ona daha iyi. Sebebi genel düzeltme dalgası ve kare dalga inverter güç aynı yük endüktif yük altında olması değil, üretilen daha az AC AC sinüs invertör üretiyorlar. Elektronik güç ürünlerin kalitesi görülebilir yük işletmeler söylendi o kalitesiz satmak için cesaret değil, endüktif yük yüklemek gerekir. Bu yöntem değil gerçekten makine algılamak için ama hala olmasına rağmen sonuçları yüzde 90'ını ulaşabilirsiniz.