Ana sayfa > Sanayi bilgi > İçerik

Basınç kumanda üzerindeki

Jan 19, 2015

Önceden belirlenmiş bir sırada ana devre değiştirmek veya devre kablo kontrol ve motor başlangıç kontrol devresi direnç değeri değişen hız, fren ve master cihaz tersine denetleyicisidir. Denetleyici tedarikçileri Xiao Bian tanıtmak için bugün basınç denetleyicisi hakkında burada olduğunuzu anlamak için basit bir var:

Sıradan basınç denetleyicisi

Normal basınç denetleyicisi dört kategoriye ayrılabilir: körük tipi basınçlı denetleyicileri, Diyaframlı basınç kontrol, basınç kontrol piston, Bourdon tüpü basınç denetleyicisi, dört tür yapıları farklı, ama sistem basınç zaman karşılamak için ya da set basınç denetleyicisi üst sınırı aşan donanımları, denetleyicisi otomatik olarak devre kesme cihaz otomatik olarak stop play koruyucu rolü böylece prensip meselesi. Sistem set basınç sınırın altındaki baskı altında olduğunda denetleyici cihazın normal çalışması için döndü devre için tekrar bağlı.

İkincisi, sıcaklık denetleyicisi

Sıcaklık denetleyicisi bir sıcaklık hassas kısmı ağırlıklı olarak oluşan, açılış yürütme ve yapısına bağlı olarak üç bölümden micro Switch kapanış oluşan ana gövde bölümü ayar sıcaklığı kılcal çizgi sıcaklık denetleyicisi ve sıcaklık denetleyicisi ile ikiye ayrılabilir. Kapalı iç sıcaklığı çalışma sıvı dolu ampul ile çalışır ve kılcal, sıcaklık kontrollü yer basınca dönüştürülür değişiklik veya cilt değişiklikleri, otomatik sıcaklık kontrolü amacı elde etmek için elastik elemanları ve hızlı geçici mekanizması otomatik olarak yakın temas yoluyla sıcaklık set değerine ulaşır.

Üçüncü, Diferansiyel Basınç denetleyicisi

Diferansiyel Basınç denetleyicisi bölünmüş içine iki farklı yapı denetleyicisi körük tipi diyafram tipi Diferansiyel Basınç denetleyicisi ve diferansiyel basınç denetleyicisi, çalışma prensibi benzer, iki Odaları, düşük sonunda ayrılmıştır ve üst düzey iki chambers tarafından oluşmaktadır. Diferansiyel Basınç denetleyicisi kendisi hissettim, arasındaki fark için elastik üye deformasyon lider jack bahar ve diğer mekanik yapılar sonunda başlamak böylece en üst mikro-switch, böylece sinyal çıkışı anahtarlama yüksek ve alçak, sırasıyla yüksek basınç odası ve düşük odası Diferansiyel Basınç denetleyicisi, basınç.