Ana sayfa > Sanayi bilgi > İçerik

Biliyor musun bu değerleri güneş ışıkları

Jan 19, 2015

Güneş sokak ışık kristalli Silisyum güneş bataryaları kullanımı, bakım gerektirmeyen VRLA pil elektrik enerjisi, ultra parlak LED lambaları ışık kaynağı olarak akıllı şarj etme ve boşaltma sokak aydınlatma için geleneksel elektrik yarar yerine denetleyicisinin depolayabilirsiniz. Birkaç güneş ışıkları değeri hakkında söylemek bugün küçük güneş sokak ışık denetleyicisi:

1, güneş enerjisi şu anda uygulanan kısıtlamaları aşağıdakilerden en önemli parçasıdır fiyat, ikili lamba güneş ışıkları ile örneğin, iki toplam 60 watt yükler (etkin aydınlatma Yangtze Nehri bölgenin 3.5 - 4.5 s / gün her gece 7 saat güneş panelleri % 20 rezerv hesaplama miktarını artırarak, deşarj) kendi güneş panelleri gerek 160W hakkında, watt güneş panelleri 4800 yuan, artı 1800 yakın 180AH pilleri maliyeti mal olacağını bilgisayar başına 30 yuan, bir defalık maliyet genelinde sokağa çok büyük darboğaz güneş sokak uygulamalarında ortaya çıkan devre ışıklar, daha yüksek.

2, çünkü daha uzun ömrü LED ışıkları ve güç alt zaman iş-ebilmek azaltmak genel mühendislik şirketleri LED ışıklar güneş sokak aydınlatma olarak kullanmayı tercih, ama dengesiz katmanı, düşük kaliteli LED ışıklar gece boyunca ışık fades ciddi %50 6 ay ışık yoğunluğunu azaltmak mümkün olduğunu LİDERLİĞİNDEKİ. Çok yavaş LED ışığı soldurur seçin, ışıkları LED ışıklar en önemli ısı yapmak ve sürekli sorun da sürekli güncel sürücü denetleyicisi artı bir sabit sabiti geçerli kullanabilirsiniz unutmayın, alüminyum soğutucu ısı, tercihen alüminyum veya bakır daha etkili soğutma altında pirinç artış dağılımı için güvenmek gerekli, sıcaklık kontrol, LED ömrü daha uzun olur.

3, pil ömrünü de durulmalıdır tüm sokak aydınlatma sistemi, genel pil garanti üç ya da beş yıl, ama genel bir yıl pil şarj hoşnutsuzluk bir altı ay sonra görünüyor olsa bile gerçek ücret oranı için büyük olasılıkla bir kısmını geri dönmesine yaklaşık normal aydınlatma ardışık yağmurlu günlerde gece boyunca etkileyecek % 50,, böylece daha iyi bir seçim batarya özellikle önemlidir.

4. select bir sorun denetleyicisi genellikle gözden kaçan firmaları, kalitesiz controller katmanını eksik, 12V / 10A denetleyicisi piyasa değeri en küçük bölüm, ancak tüm sokak aydınlatma sisteminde çok önemli bir yönü olmasına rağmen $ 100-200, değişen fiyatları. Satın alma maliyetleri kalite kontrolünü doğrudan güneş sokak aydınlatma sistemi bileşenleri ve tüm sistemin ömrünü etkiler.

(1) alt yeti tüketim denetleyicisi, kendi güç tüketimi daha büyük gibi 24 saatlik çalışma seçmeliyim, o-ecek tüketmek enerji, güç olarak daha az 5 mA denetleyicisi için en iyi seçimdir.

(2) yüksek verimliliği denetleyicisi MCT şarj modu kontrol ile otomatik olarak maksimum akım güneş panelleri, özellikle kış veya yetersiz ışık, bir süre takip edebilirsiniz şarj MCT şarj modu verimliliği % 20 daha yüksek seçmektir.

(3) controller seçilmelidir ile ayarlanabilir güç denetleyicisi güç yönetmeliğine yaygın olarak terfi etti, otomatik olarak çalışma geçerli LED Lamba gece zaman, elektrik tasarrufu, birkaç yayalar azaltabilir ama yapılandırma paneller oranı da kaydeder. Daha fazla enerji tasarrufu özellikleri, aynı zamanda dikkat denetleyicisi pil ve diğer bileşenler gibi trickle şarj modu kontrol sahip koruma, iyi koruyabileceğiniz pil, pil ömrü, artan ek olarak diğer küme denetleyicisi dü & ük Gerilim koruma değeri seçmeyi dü & ük Gerilim koruma değeri ≥11.1V ayarlamak, pil aşırı deşarj önlemek pil ücretler, deşarj servis ömrü azaltacaktır.

5, kentsel alanlardan uzak da güvenlik çalışmaları, ihmal nedeniyle şirketler mühendislik inşaat çok dikkat edilmelidir, piller, güneş panelleri kaynaklanan hiçbir etkili anti-hırsızlık olduğunu ve diğer bileşenleri çalındı, sadece normal aydınlatma etkiler, ancak de gereksiz maddi hasar oluşmuş. Proje şu anda çalınan pil ve güneş panelleri, gömülü pil dökme çimento çoğunda bir etkili bir güvenlik önlemidir ve sabit bir sıcaklık bir rol oynayabilir. Polonyalılar pil kutusu kurulum denetleyicisi varsa uzak takviye, başka bir pil kaynak, hat algılama ile sıcaklık artışı emin olun en iyisidir veya kumanda pili sıcaklık algılayamaz, uygun sıcaklık tazminat veremem. Panelleri veya ağırlıklı olarak düşük pole pole nedeniyle çalınmış şeyler etrafında, bu yüzden en iyi tasarım direkleri yükseklik 5 M veya daha sadık.

6, su geçirmez denetleyicisi, gölgede, pil kutusu, genellikle, çoğunlukla yüklü denetleyici su değil, ama bazı durumlarda yanlış kurulum veya herhangi bir denetleyici kartı yüzünden gerçek proje üç Anti-boya tedavi, kısa devre neden olan bir harici denetleyicisine terminal denetleyicisi hatları akışına boyunca yağmur nedeniyle bir şey yapmadım. Bu nedenle, denetleyici kablo "U" şeklinde bükülmüş terminal iç yapımında unutulmamalıdır ve katı tipi kablo dışarı doğru maruz, "U" türü sabit, böylece yağmur suyu denetleyici tarafından Ayrıca arabirimi neden kısa devre Çiseleme değil aynı zamanda su geçirmez plastik su geçirmez uygulamak için dahil.