Ana sayfa > Sanayi bilgi > İçerik

Rüzgar ve güneş enerjisi sokak ışıkları

Jan 19, 2015

Sinerji Rüzgar ve güneş enerjisi, elektrik pilleri, otomatik algılamalı ambient ışık olmadan değişiklikleri el ile işlem depolanan. Burada biz avantajları basit bir anlayış almak:

1, enerji tasarrufu, elektrik çok Hayır geç vakit, çevre koruma yoğun. Kaynak tasarrufu ve çevre dostu toplumun bir trend haline geliyor. Geleneksel ışıkları ile karşılaştırıldığında, malzeme, doğal yenilenebilir güneş ve rüzgar enerjisi solar hybrid sokak aydınlatma yakıt tüketen değil, hava kirliliğinin dolaylı emisyon sıfıra düşürülür. Zaman içinde çevrenin korunması çok aşikar, ama da son zamanlarda bir sürü elektrik giderleri maliyet ortadan kaldırır.

2, akıllı kontrol, manuel, basit inşaat ve kolay bakım. Rüzgar ve güneş sokak lambasının akıllı denetleyicisi zaman denetime otomatik kontrol modu, Philips, ışık kontrol iki türlü ayrılabilir hem güvenlik hem de ekonomi; kendi bağımsız güç kaynağı sistemi, girişim, basit bir süreç, süresi kısa, daha uygun bakım olmadan devrenin geniş bir alanı inşaatı.

3, kablo hattı projesi, güç özellikleri bir sürü olmadan döşeme ortadan kaldırarak. Her sokak kablo, hiçbir büyük miktarda insan gücü tasarrufu elektrik ekipman ve paradan tasarruf döşeme olmadan ayrı bir varlık olduğunu.

4, bireysel genel hasar etkilenen elektrik kesintileri etkilemez. Yani ışık dağıtılmış bağımsız güç sistemleri, bireysel hasar diğer sokak normal çalışmasını etkilemez, yüzüne bile böylece önemli ölçüde azaltarak kontrol edilemeyen kaybı aydınlatma, elektrik kesintileri etkilemez.

5, Rüzgar ve güneş ışıkları Rüzgar ve güneş enerjili sokak akıllı, ama Rüzgar enerjisi ve güneş enerjisi de sahip, kararlı güç kaynağı için şehir sokak ışıkları sağlayacaktır.