Ana sayfa > Haber > İçerik

121th bahar Canton Fuarı 2017 Fangpusun hikayesi

Apr 27, 2017

15 Nisan 2017 fangpusun solar şarj regülatörü, saf sinüs invertör ve yeni MPPT-D serisi güneş Regülatöre 2017 Çin (Guangzhou) yapılan 121st Kanton Fuarı,

Hangi Çin tarihinin en yüksek düzeyde ve büyük ölçekli Sergisi biridir. O kadar çok alıcılar uluslararası ticaret olay adı. Kanton Fuarı tanıtmak için ilk ve en önemli platform olarak hizmet vermektedirÇinDış Ticaret ve dış ticaret sektörü bir barometre 's.

 

Èîğäàíèÿ başında çok telaş fangpusun booth idi. fangpusun payı fangpusun'ın geliştirme süreci ve Tarih, ziyaretçilere, ana ve yeni ürünler için satış personeli pek çok ziyaretçi onların ilgi ve fangpusun ürünleri ilgi gösterdi. Özellikle,Mavi MPPT güneş şarj denetleyicileri seri, sokak aydınlatma denetleyicisi ve FLEXmax güneş şarj denetleyicileri serisi.

 

En son fangpusun yeni MPPT-D serisi güneş düzenleyiciler ürünleri çok sayıda alıcılar yakında, çekici yanı sıra yeni görünüm ve Avrupa tarzı tasarım vardı içinde önemli bir konuma sergilendi. Ziyaretçiler ayrıca övgü sürekli bir çizgi içinde bir kalabalık gelir. Ve oracıkta alıcılar çoğunu emretti.

 

Sergi 19 Nisan'da sona erdi Guangzhou Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, fangpusun yenilikçi ürünler mükemmelliği ile olacak ve kendimizi geliştirmek için hizmetleri devam ediyor. Gelecek yıl daha iyi bir fangpusun göreceksiniz.

 

Sonraki Kanton Fuarı görüşürüz.