Ana sayfa > Haber > İçerik

Güneş Sisteminiz İçin 128 Günlük Veri Kaydedici

Jul 02, 2020

Bu hafta sonu, satın almak isteyen büyük bir toptancı varFlexmax MPPT 60A80Asolar şarj kontrolörü. Bu satış şampiyonu Wenzhou Xihe Electric Co, Ltd.her yıl. En fazla satış yapılan ülkeler Nijerya, ABD, Porto Riko, Haiti, Yemen, Afganistan, Kanada, Jamaika vb.

图片1

Bugün, Bay. Likhon, Flexmax MPPT'nin çalışma durumunu test ediyor80A güneş kontrol. Önemli, o fonksiyonunu testMate2uzaktan kumanda saklamak için 128 gün güneş sistemi bilgi, dahil pv akım, pv voltaj, şarj akımı, akü voltajı, günlük kwh vb. Mühendisimiz de dikkat çekiyor, Mate2, 256K bellekle OUTBACK inverter verilerini kaydedebilir. PC'ye bağlandıktan sonra, bilgisayardaki verileri okuyabiliriz.

图片2

图片3

图片4

图片5

Bay Likhon'un ardından,' lar yakından baksın. Kabuk, biraz kaba hisseden alüminyum bir kabuktur. Kapağı açtığınızda, tüm elektronik aksesuarların yeni olduğunu açıkça görebilirsiniz. Hepsi Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Güney Kore'den satın alınır ve kullanılmış elektronik bileşenlere sahip ürünleri bir araya getirmezler. 10 yıldan fazla çalışma ömrü sağlayın.

Son olarak, Mr.Likhon ile iş ilişkisi kurmak zevktir. Umarım Covid-19 dünyada yok olur, her şey daha iyi ve daha iyi hale gelir.

图片6