Ana sayfa > Haber > İçerik

Fotovoltaikte Bir Işık Demeti|Kovid-19

Oct 16, 2020

Kelime" covid-19" bize yabancı değil. Geçen yıldan bu yıla kadar, Dünya Sağlık Örgütü tarafından en yüksek&seviyesi olarak listelendi; uluslararası önemi haiz halk sağlığı acil durumları" bulaşıcı hastalıkların acil müdahale mekanizmasında. Covid-19'un hayatın her kesimini doğrudan etkilediğine inanıyor, Fangpusun GG'nin doğrudan etkisinin covid-19" fotovoltaik endüstrisinde küçük, ancak fotovoltaik endüstrisi" covid-19" ile bir ışık demeti yakıyor.

图片6

Güneş enerjisi, bu açıdan önemli bir rol oynayabilecek en yoğun iş, düşük maliyetli ve kullanımı kolay yenilenebilir teknolojidir." Doğayı alın ve doğa için kullanın" ;. İnsan ve doğa, fotovoltaik endüstrisinde de olduğu gibi uyumlu bir şekilde bir arada var olur.

Geçenlerde fangpusun'un genel müdürü ve teknik mühendisi Tianjin'e gitti. Tianjin'e vardıktan sonra, ürün serimizin XTM saf sinüs dalgalı invertörünü Tianjin xiangshengtong tıbbi laboratuvarındaki test deneyine koyduk. Tıbbi tedavi, güç tüketimi konusunda çok katıdır ve istikrarlı bir güç kaynağı garantisi gerektirir. Bu testte, Xtenderseries'in XTM güç teknolojisi saf sinüs dalgası invertörü PCR genişletmesidir Zenith, 24 saat kesintisiz güç kaynağı sağlar. UPS güç kaynağı, fangpusun' ın Xtenderseries XTM güneş invertörünün ana işlevidir. UPS güç kaynağı, hassas tıbbi ekipman veya tıbbi muayene için kararlı, güvenli ve güvenilir güç koruması sağlar. Bu ürün aynı zamanda" covid-19" nin testidir. Fangpusun, fotovoltaik endüstrisine ve topluma katkıda bulunmuştur.

图片7

Salgın durumdan korkmadan ışık vardır, umut vardır. Aynı zamanda güçlü ürün performansı ve farklı bina ve sahnelerdeki inverterlere olan talep ile ürün avantajları ile yurtiçi ve yurtdışında iyi satış yapan fangpusun, hayatın her kesimine daha profesyonel enerji çözümleri sunmaktadır.