Ana sayfa > Haber > İçerik

Solar sokak ışık Denetleyicisi ilkesinin çözümleme

Jan 19, 2015

Sokak ışığı şarj regülatörü ana pil korumak için roldür. Temel fonksiyonları, așırı koruma, aşırı deşarj koruma, ışık kontrolü, zaman kontrolü, Anti-ters, trickle şarj koruması, dü & ük Gerilim koruma, su geçirmez koruma olmalıdır. , Burada olduğunuzu anlamak için basit bir var:

1) aygıt seçimi

Cihaz seçiminde tek yongalı bulunmaktadır aynı zamanda Karşılaştırıcılar, daha fazla, program kullanımı var kendi özellikleri ve ilgili programın avantajları müşteri tabanı, bu konuda değil ayrıntılı özellikleri ihtiyaçlarına göre seçilmiş.

2) trickle şarj koruması

Ne zaman güneş panelleri için pil şarj, Pil voltajı yüksek basınç şarj olmaya devam ederse, zirveye ulaştıktan sonra su kaybı veya kontrolden; pil neden olabilir Ne zaman pil şarj durdurmak ve değil doymuş. Bu bölümde sorumlu en yüksek gerilim denetleyicisinin hemen sonra 1V, sonra trickle şarj durumunu girin, veya kumanda, Pil şarjı benzer kaybı kaçınarak pil tam durumda stabilize emin olmak için döngüsü sadece etkili koruma batarya, aynı zamanda pil şarj döngüsü geliştirmek için değil, uzun ömrü.

3) yüzey işleme

Ürünler Elektrostatik boyama teknikleri FP İnşaat malzemeleri esas olarak müşterinin çevre, koordineli renkleri ve kendi kendini Temizleme, korozyon direnci, ürünleriyle ise yüzey gereksinimleri karşılamak için profesyonel boya kullanarak yeni seri direnç, herhangi bir iklim için uygun yaşlanma. Sıcak daldırma çinko tasarım boyama işlemine bağlı olarak, ürün performansı büyük ölçüde geliştirilmiş, en sıkı AAMA2605.2005 gereksinimlerini ve diğer göstergeler GB gereksinimleri karşıladığında veya ulaştı.