Ana sayfa > Haber > İçerik

Cloud Canton Fuarı X Facebook Canlı

Jul 01, 2020

GG quot; Bulut Sergisi" endüstri için yeni bir fırsat sunuyor. İş ve üretimin sorunsuz bir şekilde yeniden başlaması ve bazı büyük, orta ve küçük sergilerin geri kazanılmasıyla, sergi endüstrisi nihayetinde önümüzdeki altı ay içinde büyük gelişme gösterecektir. Canlı yayın, çevrimiçi serginin önemli bir modülüdür. Tüm dünya için özel bir canlı yayın 15 Haziran'da başladı. Her fangpusun canlı yayını&"cloud GG"; Kanton Fuarı, Facebook'un iki canlı yayın platformu.

1

Yeni salgın durumu altında, fangpusun çeşitli yollarla aktif olarak denizaşırı müşterilerle yakın iletişimi sürdürmektedir. Bu canlı yayın, yurtdışı müşterilerinin fangpusun hakkında bilgi edinmesi için zaman ve mekan sınırlamasını aşarak kapıyı açar. Çok yönlü etkileşim ve çok açılı sunum ve profesyonellerin açıklamaları sayesinde, daha fazla denizaşırı müşteri şirketin&ürün ve hizmetlerini görebilir ve anlayabilir.

2010 yılında, fangpusun fotovoltaik endüstrisine, kontrolörlere ve invertörlere odaklanarak girdi. Kuruluşundan bu yana, fangpusun sürekli teknolojik yenilik ve R& D, yurtdışında on yıldan fazla satıldı ve canlı yayında Amerika Birleşik Devletleri, Haiti, Nijerya, Güney Afrika, Avustralya, Porto Riko, Dominika, Avrupa, vb ihraç, satış personeli her ürün ayrıntılı tanıttı ve her canlı yayın art arda ~

Canlı yayın içeriğimiz çok zengin, her sahne sadece ürünün profesyonel bir açıklaması değil, aynı zamanda şirket&# 39'un gelişme geçmişini, yeni invertörü, güneş sisteminin nasıl çalıştığını, fangpusun ürün hammadde seçimini, fangpusun ürününü tanıttık kalite kontrol, müşteri geribildirim video, ambalaj, ürün değerlendirme, PK, mühendislik testi, vb.

Fangpusun'un ilk canlı şovu başarıyla tamamlandı. Canlı video web sitemize eklenecektir. Eğer ilgileniyorsanız, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Fangpusun yaşamaya devam edecek. Lütfen en son haberlerimize dikkat edin!

-Son-