Ana sayfa > Haber > İçerik

İyi bir arkadaşın var mı?

Oct 08, 2018

İyi bir arkadaşın var mı?

İşinde iyi bir arkadaşın var mı? İyi bir dost, başarı sebebi olacak ,

Güneş sisteminizin iyi çalışmasına yardımcı olacak iyi bir Mate'ye ihtiyaç duyduğunu biliyor musunuz? Belki düşüneceksiniz: Bu bir reklam mı?

Evet , bu Mate advertisement bir reklam ama bu Mate senin fangpusun solar şarj kontrolörü için great büyük güneş sistemi yapmak yardımcı olacaktır.

Neden fangpusun Güç Sistemi Şarj Cihazları ve Şarj Kontrol Cihazları ile bir MATE kullanın? Bu tam olarak ne işe yarar?

Yardımcı program tarafından sağlanan güç, ne görmediğiniz ne de bakım yaptığınız sistemler tarafından oluşturulur, izlenir ve denetlenir. Yenilenebilir enerji (RE) sistemi, batarya bakımı ve sistemin verimli ve ekonomik şekilde çalışması için çeşitli zamanlar ve voltajlar oluşturma da dahil olmak üzere daha fazla özen ve dikkat gerektirir. Bir RE sistemi, invertör / şarj cihazları, aküler, şarj kontrol cihazları ve bir jeneratör dahil olmak üzere bir jeneratörün tüm kombinasyonlarını gerektirir, bunların tümü optimum performans için izleme ve ayarlamaya ihtiyaç duyar, aynı zamanda Mate, sisteminize bir pencere sunar ve her birinin ayarlanmasını sağlar. fangpusun bileşeni, güç gereksinimlerinize ve yaşam koşullarınıza göre en iyi ve en verimli kullanımı için.

image.png

Mate 2'nin işlevi nedir?

1. Sistemi ve bileşenlerini görüntüler ve yapılandırır - Flexmax 60A / 80A

2. Sistem çalışmasını koordine eder, performansı en üst düzeye çıkarır ve birden fazla ürünün çakışmasını önler

3. Güç sisteminizin, her birinin durumunu ve değişen ayarları görüntüleyen farklı bileşenlerin arasında geçiş yapmasına izin veren bir dizi uygun ekranla ayarlanmasını sağlar.

İhtiyacınız olursa lütfen bize , veya Google “fangpusun solar şarj regülatörü” sorgusu gönderin. , Eylül ayı indirimi ekim ayına kadar devam edecektir. Hadi alalım.