Ana sayfa > Haber > İçerik

Sorunu Sil, Kaliteden Ayrıl

Oct 20, 2020

Kirlilik içermeyen, kısa inşaat süresi ve olgun sanayi zincirinin avantajları nedeniyle, fotovoltaik elektrik santrali, birçok ülkede yenilenebilir enerji geliştirmek için ilk tercih olmuştur. Bir solar inverter ve kontrolör üreticisi olarak, Wenzhou Xihe Electric Co., Ltd., olgun geleneksel enerjinin aksine, fotovoltaik endüstrisinin henüz" inovasyon tavanı" ye dokunmadığına inanıyor.

图片1


İleriye baktığımızda, 2020 sona yaklaşacak ve fotovoltaik endüstrisi ve hatta küresel enerji talebi, GG'nin popüler eğilimi; covid-19", covid'nin kontrol ve kontrol süresi gibi birçok belirsiz faktörle karşı karşıya. 19, covid-19'un popülaritesinin azalmasının ardından ekonomik toparlanmanın biçimi ve hızı. 2020 verilerine göre küresel enerji talebi düşüşte. Salgın enerji sistemi üzerinde büyük etki yaratabilse de, enerji sektörünün daha güçlü ve daha sürdürülebilir bir yola hızlanması için de iyi bir fırsat sunuyor.

Fotovoltaik endüstrisi pazarında, ürün kalite seviyesi eşit değildir. Fangpusun rekabette nasıl öne çıkıyor? Kalite kritiktir. Ürünlerimiz, zorlu uzun vadeli güvenilirlik testlerine ve çevresel uyumluluk testlerine tabidir.

GG quot; sıcaklık" üründe: çeşitli senaryolara uygun güneş pili şarj kontrol cihazımız var. Güneş pili şarj cihazı denetleyicisi hızlı çalışır, hataları daha profesyonel bir şekilde ele alır, daha güvenilir güvenlik performansına ve daha yüksek verime sahiptir. Tabii ki, on yıllık&# 39 olan fangpusun; güneş enerjisindeki deneyim, inverter yükseltmesi için yenilikler yapıyor. Örneğin, yeni stilXtender serisiXTM& Yeni serinin XTHpower teknolojisi sinüs dalgalı invertörü, giderek daha karmaşık işlevleri, uzun hizmet ömrünü ve büyük miktarda bilgiyi gerçekleştirebilir. İnverter çalışma durumunu, çıkış gücünü, arıza tipini, tam güç modülü tasarımını, güvenli ve güvenilirliği gerçekleştirebilir.

图片2

Fotovoltaik endüstrisindeki inovasyon asla durmadı: İnovasyonu güneş enerjisi maliyetini düşürmeye ve penetrasyon oranını artırmaya devam edecek.