Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun Kanton Fuarı Yıldızı

May 02, 2018

Fangpusun Kanton Fuarı yıldızı

Fangpusun 123. Kanton Fuarı'na katıldı. Bu beş günde, dünyanın her yerinden misafir aldık. Fangpusun güneş kontrolörleri, özellikle güneş enerjisi sektörüne girmeye hazırlananlar hakkında soruları olan konuklara detaylı cevaplar verdik. Elbette, ürünlerimizi bilmiyorsanız, bize soru sormaktan da memnuniyet duyarız. Size en kısa sürede cevap vereceğiz.

 

Bu serginin yıldız ürünü Flexmax serisi solar şarj regülatörüdür. Her şeyden önce, büyük adamın görünüşü çok çekicidir. Siyah metal kasa, şeffaf LCD ekran, operatör için uygun yumuşak düğme tasarımı, fan soğutması ve süper uzun ürün ömrü, Ayrıca 60 ° C'de çalışabilir.

 

Flexmax 60A ve 80A'ya sahiptir ve voltaj 12V / 24V / 36V / 48V / 60V'dir. Bir önceki günün ücretini kontrol edebilirsiniz. Tarihsel kayıt süresi 128 gün kadar uzundur. Güneş enerjisinin dönüşüm oranını arttırın. Eklentiyi bağla Mate2, daha fazla veri ayarlayabilirsiniz.

 

Kontrolörün kendisinin avantajlarına ek olarak, fangpusun'un takip servisi de çok mükemmeldir , Ürünün herhangi bir problemi varsa, iki yıllık garanti süresi boyunca. Bunu çözemezseniz, ücretsiz olarak sizin için tamir edeceğiz ve geri gönderim bedelini ödeyeceğiz . Eviniz günlük yaşamı sürdürmek için bir denetleyiciye ihtiyaç duyuyorsa, ürünü aldıktan sonra, önce ürünü yeni bir denetleyiciye gönderebiliriz, ürünü onaracak şekilde geri göndermeniz gerekir.

 

Ürünler ve hizmetler her şeyi gösterecektir, fangpusun solar controller, wise choice.