Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun Yaratıcı Kolay Yaşam

Apr 07, 2019

Güneş fotovoltaik enerji üretimi, uygun kullanımı, çevre dostu olması, basit bakımı ve uzun ömrü nedeniyle gelecekteki enerji arzını çözmenin önemli bir yolu olarak kabul edilir. Birçok insan güneş enerjisinin gelişmiş ülkelerin patenti olduğuna inanıyor. Ancak bazı ülkelerde, güneş enerjisi vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir ,. Çin'in Gansu eyaletinde bile güneş enerjisi üretiliyor. Elektrik ailelerin ana geliri haline geldi. Gittikçe daha fazla insan güneş enerjisini kullanmaktan hoşlanıyor. Birçok insan çatılarına güneş panelleri kurdu. Bir günlük enerji üretimi neredeyse ailelerin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilir. Fakat bazı yanıltıcı enerji için onu gerçekten nasıl yakalayabiliriz? Onu gör, belki Fangpusun sana cevap verebilir.

Evinizde bir fangpusun denetleyicisi olması, güneş enerjisini görmeniz için en iyi araç olacaktır. Her gün, güneş panellerinden akülere giden akımı gözlemleyebilir, voltajı ayarlayabilir, aküleri koruyabilir ve son üç ayın güneş enerjisi verilerini sorgulayabilirsiniz. Fantastik değil. Fangpusun size bu konuda yardımcı olacaktır.

Yeterli güneş paneli varsa, fangpusun PWM kontrolünü kullanmanızı öneririz. Solar şarj regülatörü PR 3030 basit ve kullanımı kolaydır. LCD ekran, bataryanın şarj derecesini görebilir. 30A şarj miktarı birçok ailenin günlük ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Yani çok fazla güneş paneli yok mu? FangPusun MPPT 60A 80A denetleyicisi kullanmanızı öneririz. Süper yüksek transfer hızı güneş enerjisinden tam olarak faydalanılmasını sağlar. % 97.5 verimlilik, bazı MPPT kontrol cihazlarında bile PWM kontrol cihazından çok daha yüksektir. 128 günlük süper uzun tarih, bilmek istediğiniz her şeyi kontrol eder, yüksek kalite, 10 yıllık kullanım, elbette, insan tarafından tahrip edilmek dışında, bir sorun değildir.

Fangpusun sadece güneş enerjisini görmenizi değil, daha basit ve basit hale getirmenizi sağlar. Güneş enerjisine ihtiyaç duyan her aile güneş enerjisini kolayca kullanabilir. Fangpusun basit ve yeşil bir yaşam tarzı yaratıyor.