Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun AC'ye DC Yapıyor

Apr 14, 2019

Küresel Güneş Konseyi, güneş enerjisi endüstrisinin küresel bir organizasyonudur. Aralık 2015'te Paris, Fransa'da kuruldu. Konsey, Çin merkezli ve Secretariat, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunuyor. Üyelerinin çoğu önde gelen ulusal ve bölgesel güneş enerjisi birliklerinden geliyor. Avustralya, Çin, Avrupa, Hindistan, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 30'dan fazla ülkeyi içeren geleneksel ve yeni gelişen fotovoltaik pazarları kapsamaktadır. Başarılı deneyimleri paylaşmayı ve küresel ekonomiyi teşvik etmeyi amaçlar. Güneş enerjisi pazarının ortak gelişimi.

2018 itibariyle, Afrika Konsey'in dikkatinin odak noktası olacak. Güney Afrika, Afrika'nın kurulu güneş sistemi listesinin başında yer alan Güneş enerjisi, önümüzdeki iki yıl içinde Afrika'nın yeni enerji üretim kapasitesinin% 9'unu oluşturacak.

Afrika'daki birçok güneş hanesinde, Fangpusun denetleyicilerini ve inverterlerini sık sık görüyoruz. Bunun nedeni Afrika'nın fangpusun büyük pazarı olmasıdır. Flexmax 80A, Afrika pazarında çok popüler. İyi bir tasarıma ve yüksek kaliteye sahiptir. Afrika'da iyi bir ün kazandı.

Ancak sadece bir denetleyici ile bir aile için yeterli değildir, fangpusun invertörü de çok önemlidir. Ev elektriğinin AC gücü invertörden dönüştürülür. Ayrıca çoğu Afrika ailesinin tercihi olan fangpusun saf sinüs dalgalı invertörü DC gücünü AC gücüne dönüştürür. Bu, ister DC DC ister 24 V DC güç olsun, inverter tarafından getirilen sihirdir. Fangpusun inverterleri ihtiyaç duyduğunuzda 120v, 220v, 230V AC değerine dönüştürür.

Aynı zamanda, fangpusun inverterleri, farklı ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli özelliklere sahiptir.

Örneğin: 300W ve 600W düşük güç fangpusun eviricileri, aynı zamanda insanların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için XTH 5000W ve 8000W büyük güç eviricileri de vardır. Ayrıca p fangpusun 1800W invertörler RV ve asansörlerde de kullanılabilir, XTM serisi sık güç alanlarına uygundur, birlikte XTM ve jeneratörleri birlikte elektrik üretmek için kullanabilirsiniz.

Mükemmel bir fangpusun invertörü size farklı bir hayat getirecek. İşbirliğiniz için sabırsızlanıyoruz.