Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun şebeke Inverter

Jul 31, 2018

Fotovoltaik (PV), güneş pili fotovoltaik etkisi güneş radyasyonu doğrudan elektrik enerjisine dönüştürmek için kullanır. İnverter güneş paneli dizi ve elektrik elektrik şebekesine arasındaki arabirimdir. Güneş panelleri toplamak ve doğru akım (DC), hangi o zaman alternatif akım (AC) dönük güneş ışığı dönüştürmek ve elec-trical sisteme inverter tarafından sağlanan.

 

 

Fangpusun ana ürünlerinden güneş denetleyicileridir, kapalı ızgara İnvertörler ve üzerinde kılavuz invertörler. Sonra biz fangpusun şebeke inverter 500W paylaşmak.

Fangpusun kılavuz 500 vardır bulit modüler bir şekilde ve yüklemek basit, dağıtım ile üç aşama, sistemin herhangi bir zamanda olarak genişletilebilir istenen ve böylece uyum sağlar esnek güneş enerjisi sistemi yatırımı için fangpusun kılavuz 500 var bağımsız bir MPP izci ve çok yüksek bir verimlilik % 95,8 elde etmek. Çok renkli LED çalışma durumunu gösterir.  Güzel sarı kapak shell ve düşük ağırlığı ile.

 

Biz her zaman çok iyi geribildirim bizim müşteriden alınan, sadece onlar Fangpusun kılavuz 500'ın ile memnun Teknik olarak devlet-of--art, çevre dostu ve fonksiyonel, ama aynı zamanda kolay yükleme ve Genişletilebilir gerektiği gibi.

 

Fakat en az değil, son rekabetçi fiyat. Orada bir sürü uzun hizmet ömrü İnvertörler ve yüksek yüzey-in güvenilirlik invertörler anıyoruz.  Tabii ki, Fangpusun kılavuz 500 ile de bu avantaj, ama hiçbiri böyle rekabetçi fiyat, üretim Avrupa standartları, Çin standart fiyat sunabilir.

 

Biz her soruşturma ve örnek sipariş, bekliyoruz biz Fangpusun kılavuz 500 test geçecek eminiz.