Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun PK Çalışanı

Sep 23, 2019

Şebeke dışı eviriciler alanında Hermes İsviçre eğitimcisine aittir.

Studer Xtender Inverter, bu hibrit invertörün değeri nedir? İnverter şarj cihazı olarak da adlandırılan çift yönlü bir invertöre aittir. Bir invertör, bir AC şarj cihazı ve bir transfer rölesinden oluşur. Tüm yedek parçalar dahili 230V 50A otomatik transfer şalteri (16A / XTS), güç şebekesinin yedek / akıllı geliştirme modu / güç şebekesinin besleme modu / güç kaynağının güneş öncelik modu / İnternet izleme / modüler tasarım ile Almanya'dan alınmıştır. , isteğe bağlı üç fazlı, faz içi paralel bağlantı, maksimum 72KW kombinasyonu, CAN BUS veri hattı üzerinden iletişim ve bakım. Senkronizasyon ve faz dengesi.

1. AC kaynağı (belediye gücü veya dizel motor) AC IN terminalinde göründüğünde, aktarma rölesi derhal açılacak ve yük güç kaynağına öncelik tanıyacak ve aşırı enerji pili şarj edecektir.

2. Kaynaktaki AC kaybolduğunda, Xtender derhal ters çevrilmiş modda çalışarak yüke güç sağlamak için bir voltaj kaynağı sağlar. Maksimum değiştirme süresi 15 milisaniyedir.

3. Akü voltajı ayarlanmış bir değere düştüğünde veya invertör aşırı yüklendiğinde, XTENDER röle kontakları dizel motorunu çalıştırmak ve güç kaynağı sistemini kesmek için bir sinyal gönderir. Dizel motor çalışmaya başladığında transfer anahtarı otomatik olarak açılır ve yük güç kaynağına öncelik verir ve fazla akım aküyü şarj eder (Güç Paylaşımı güç dağıtımı). Akü voltajı ayarlanmış bir değere yükseldiğinde veya aşırı yük kaybolduğunda, Xtender jeneratörü röle kontaklarından otomatik olarak kapatır ve aküye güç sağlar (DC tarafı).

Böyle bir güç çevirici XTM 4000-48 ebay maliyeti ne kadardır ???

1

Fangpusun XTM 4000-48 DC - AC hibrit invertör şarj cihazı ne kadar?

Bu doğru ! Siz fiyatı doğru okursunuz, aynı malzeme için, aynı işlev için, fiyatın sadece üçte birine satarız. Arkadaş çevrende seni gururlandır.

2