Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun Saf Sinüs Dalga Inverter Prosine

Apr 28, 2018

123 Canton Fuarı'na katılmak büyük bir zevk. Fangpusun yeşil enerji alanında ünlü bir markadır , etrafa bakmak, soru sormak ve sipariş vermek için birçok yeni ve eski müşteri çekmiştir.

blob.png 

Bu sefer , birçok müşterinin merakına neden olan küçük bir sistem kuruyoruz , mavi MPPT solar şarj regülatörü MPPT100 / 15 ve harici ekran MPPT Kontrolü , sinüs dalgalı inverter Prosine 1800 ile bağlantılı.   Enstrüman, inverterimizin saf sinüs dalgası olduğunu ve dalga şeklinin şebeke gücünden daha saf olduğunu gösteriyor . Bu invertör daha az enterferansa sahiptir ve yüksek dereceli RV, asansör, ev aletleri ve askeri için daha uygundur.

图片2.png 

Prosine 1800 grid saf sinüs dalgası invertörü ve Kanada Xantrex markası tamamen aynıdır. Dahili bileşenler, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’dan tamamen ithal edilmektedir. Şekil güzel ve kaliteli ve ürünlerin detayları tamamen KO yerli başka bir invertör. Firmamız, diğer invertör markalarını ayırdı, detaylı karşılaştırma ve teknik testler yaptı ve açıkça fangpusun invertörün üstünlüğünü görebiliyor.

图片3.png 

图片4.png 

Fangpusun'un invertörü ABD, Kanada, Afganistan, Endonezya, Fas, Avustralya ve diğer ülkelerde iyi satış yapıyor. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre, inverter güç dönüşüm fonksiyonunu elde etmek için röle ile donatılacaktır. Izgara gücü olmadığında , inverter otomatik olarak pil gücünü kullanır.