Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun'ın klasik MPPT güneş denetleyicisi

Jul 03, 2017

Yaz Çin'de geliyor. Bazı insanlar bu sezon, ama useingsolar güç insanlar bazı insanlar hightemperature sevmemek. Yaz sadece highertemperature anlamına gelir, aynı zamanda daha yüksek güneş enerjisi anlamına gelir. Bildiğimiz gibi güneş enerjisi çevre, bu güneş enerjisi daha kolay ve daha güvenli kullanmak istiyorsanız, belki de bizim güneş denetleyicisi---fangpusun FLEXmax MPPT seçebilirsiniz, bu bizim klasik MPPT, Ithas 60A ve 80A iki türü, 12V/24V/36V/48V/60V, işletim sisteminin LCD ekran parametre, hata iletileri, selftest, 2 yıl garantisi ve CE, Roş, SGS, ISO9001 sertifikalarını.

 

Müşteri bu gibi büyük çok, sadece FLEXmax yüksek verimlilik ile adam aynı zamanda iyi bir fiyat vardır. Birçok aynı rütbe solar şarj regülatörü için karşılaştırarak, fangpusun FLEXmax MPPT güneş denetleyicisi fiyat yarısı olduğunu,ama kalitesi de yeterince iyi. Daha fazla kişi olsun amacımız acompetitive fiyat sunmak bizim kar azaltmak böylece yüksek kalite solar şarj regülatörü, kullanın. Belki bazı hala düşünüyorum fangpusun fiyat çok yüksek bir ama çok fiyat düşünüyorlar müşterilerimizin geri bildirimler göster muhteşem ve onlar asla böyle mükemmel güneş denetleyicisi bu fiyata daha önce satın almış.

 

Ama bugün, fangpusun için iyi bir haber alacak,Fangpusun bilmek daha fazla kişi sipariş,Biz teklif büyük kararbüyükbüyük indirimFLEXmax MPPT biz bizim fiyat yüksek sıcaklık yapar insanlar korkar gibi değil umut,Bu gerçek mi bu havalı fiyatı5 yıl. O zaman ourcooperation yıldızlı ve soruşturma şimdi bize gönderin.