Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun güneş pili monitör

Jun 22, 2018

FangpusunSolarBatarya Monitor

 

Hepimizin bildiği gibi güneş pilleri fiyatı çok pahalı, güneş panelleri emme güneş enerjisi elektrik enerjisine sonra pil içinde saklı. birçok kişi merak olacak güneş hücrelerinden gelen tüm yönleriyle yaşam, üzerinde elektrik kullandığımız, güneş sistemi elektrik güneş ışığı ele geçirmek.ne zaman batarya dolu?. Normal çalışıyor? Orada herhangi bir sapma mı?

 

Şimdi fangpusun bir düşük maliyetli izleme batarya bohça--BMV 700 ve BMV702 başlattı. Kez sektöründe büyük ve pahalı pil bankalar izlemek için kullanılır, bu özellik, düşük maliyetli olarak, herhangi bir pil banka izlemek için kullanılabilir duruma ilk kez oldu.

Bir pil banka bağlı serisi hücreler bir dizi oluşur. Orta gerilim gerilim dize yarı yolda olduğunu. İdeal olarak, Orta gerilim tam olarak toplam gerilim yarısı olur. Uygulamada, ancak, sapmalar görülecektir, bu yeni pil veya hücreleri, farklı sıcaklıklarda, iç kaçak akımlar, kapasite ve çok daha fazlası için ücret farklı bir devlet gibi birçok faktöre bağlıdır. Düzeltici eylem bir orta nokta voltaj alarm takip ciddi hasar için pahalı bir pil engelleyebilirsiniz.  Bu güneş hücreleri korumak ve birçok sorunu azaltmak.

 

fangpusun pil monitörler yüklemek çok kolay, tüm elektrik bağlantıları için hızlı PCB üzerinde geçerli şant bağlamak. Şant monitör standart RJ12 telefon kablosu ile bağlanır. Dahil: RJ 12 kablo (10 m) ve pil kablosu ile sigorta (2 m); gereken hiçbir diğer bileşenler.

 

fangpusun BMV 702 ek giriş ölçü gerilim (Toplam yedek bir pil), sıcaklık veya orta gerilim ve karşılık gelen alarm ve geçiş ayarları. , BMV 700 Hayır ek bölümleri gerekli ama. Not: sadece sistemleri ile eksi cezalı için uygundur (batarya monitor şant izole değildir)

 

Güneş pili okumak için bir fangpusun güneş pili monitör alalım.