Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun Güneş Enerjisi Ürünleri

May 22, 2019

Mali yardım olmadan, güneş fotovoltaik gücünün düşük maliyetli fosil yakıt alternatiflerinden daha ucuz yeni elektrik kaynakları sağlamaya devam edeceğini biliyor musunuz?

Raporda, önümüzdeki yıl, büyük güneş fotovoltaik kapasitesinin beşte birinin yeni kömür, petrol veya doğal gaz kaynaklarından daha ucuza mal olacağını belirtti. güneş enerjisi hayatımızdan çok uzakta değildir (eğer istersen) fangpusun'un inşa etmene yardım edeceğini göreceksin.

Ailenin güneş enerjisi hayal ettiğimiz kadar karmaşık değil. Basitçe, sadece güneş panellerine, pillere, fangpusun solar şarj kontrol cihazlarına ve fangpusun invertörlerine ihtiyacımız var. Bu dört şey ve evinizin çatısı ile kendi güneş enerjisi sisteminize sahip olabilirsiniz.

Fangpusun yedi yıldır güneş enerjisi alanında gelişmektedir. Başlıca ürünlerimiz güneş kontrolörleri ve inverterleridir. Farklı ev ihtiyaçlarına göre, 3 amper kadar küçük ve 100 amper kadar büyük kontrolörleri üretiyoruz. Tüm fangpusun denetleyicileri iki yıllık kalite güvencesine sahiptir. Elbette, üç yıla ihtiyacınız varsa, sadece bir miktar uzatma maliyetini artırmanız gerekir, ancak ürünlerimiz yaklaşık 10 yıl kullanılabilir.

Fangpusun'un inverterleri ayrıca 300W ila 8000W arasında üretiliyor. Bunlar arasında 1000W ve 1800W, RV ve asansör kullanımında iyi karşılanmaktadır. Yeni ürün XTM bu yıl popüler bir ürün. Bu güçlü fonksiyonları, basit bir işlem ve uzak ekranlı verileri ayarlamak için kolay. Aynı 2 yıllık garanti süresi endişelerinizi giderebilir.

Fangpusun hayatı daha iyi hale getirir.

图片1