Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun Güneş Sokak Işık Kontrol Cihazı

Sep 08, 2017

Kayıtlara göre, insanların güneş enerjisi kullanımı 3.000 yıllık tarihtir. Günümüzde güneş enerjisi yaygın olarak kullanılmaktadır; en yaygın olanı sokak ışıklarında kullanılması, gün boyunca güneş enerjisini absorbe etmek için güneş panellerine dayanması ve geceleyin güneş paneli boyunca sokak aydınlatması için elektrik içine depolanması.

 

Güneş sokak lambalarının birçok bileşeni vardır, güneş panellerine ek olarak güneş yol aydınlatması denetleyicisi, güneş cadde ışıklarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Güneş sokak ışığında , bağımsız santralde fangpusun güneş kontrol cihazını kullanın , kurulumu kolaydır, çevre dostu ve güzel elektrik hatları yerleştirmeye gerek yoktur, kırsal, ada, karayolu ve diğer aydınlatma için kullanılabilir. bu nedenle Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Japonya ve diğer gelişmiş ülkelerde birçok alanda fangpusunsolar sokak ışık denetleyicisi yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Son yıllarda , fangpusun güneş sokak ışık denetleyicisi, yağış istilasına bile yağışlı gününde IP68 kadar su geçirmez seviyede fangpusun güneş sokak ışık denetleyicisi, bir çok müşteri haline gelmek için küçük görünümünü, sadece 150g ağırlığında yağmurun istilasına direnmek , fangpusun güneş sokak denetleyicisi her gün aydınlatma 3 - 12 saat, sürekli 3-5 yağışlı hava çalışması, standart konfigürasyon olabilir, müşterilere göre OEM müşteri markası da gerektirir.

Güneş enerjisiyle uğraşıyorsanız veya güneş enerjisi nedenini başlatmayı planlıyorsanız, güneş enerjisi işimizi geliştirmek için bizimle birlikte çalışmaya istekli iseniz, soruşturma ve önerilerinizi bekliyoruz.

Sonunda nereye giderseniz gidin, ne hava, güneş her zaman hayatınızda olsun ister.