Ana sayfa > Haber > İçerik

Fangpusun XTH İnvertör / Şarj Cihazı Geliyor!

Jun 20, 2019

Fangpusun XTH Serisi İnvertör / Şarj Cihazı, Aynı Tasarım, XTM serisi gibi İşlev, Güçle Farklı.

Şimdi Fangpusun XTM ve XTH Serisi ürünleri, 1.5Kva - 7Kva'dan Sistem Kapasitelerine olanak tanıyan, mevcut bir enerjiyi şebeke dışı bir invertör, akü şarj cihazı, akım enjektörü veya AC kaynağına destek olarak kullanmaya olanak sağlar. XTM & XTH serisi İnvertör, ileri teknoloji ürünü bir cihaz ve bir enerji sisteminin yönetiminde kilit bir oyuncu.

Kullanım kolaylığı !

XTM & XTH, uygulamalarının çoğunun gereksinimlerini, tak ve çalıştır aygıtı yapan fabrika ayarlarıyla karşılamaktadır. Enerji otomatik olarak akar ve yardımcı kontaklar jeneratör otomatik başlatması ve alarm fonksiyonları sağlayacak şekilde yapılandırılır.

Inverter ön panelindeki LED'ler, kullanıcının cihazın nasıl çalıştığını hızlıca görmesini sağlar. Veya RCC-03'ü kullanın Daha iyi deneyim ve çalışma elde edin.

(LCD EKRAN Ekranı: RCC-03)

(Batarya Sıcaklık Sensörü: BTS-01)

1'de 5!

XTM & XTH 5 ana işlevi vardır. Şebeke dışı bir invertör, akü şarj cihazı, akım enjektörü, aktarma sistemi olabilir ve bir AC kaynağına destek sağlayabilir. Bu işlevlerle, mevcut enerji akıllı ve verimli bir şekilde yönetilebilir ve kullanılabilir.

图片1

Soruşturma Fangpusun Örnek sipariş için Güzel Fiyat tadını çıkarın!