Ana sayfa > Haber > İçerik

Pahalı Güneş Pillerini Korudunuz mu?

Jul 20, 2019

Fangpusun yaklaşık 10 yıldır güneş enerjisi sistemleri alanında olmuştur. En bilinenleri solar kontrolör ve invertördür.

Güneş enerjisi sisteminizde fangpusun solar şarj regülatörü ve fangpusun power inverter kullanmıyorsanız, fangpusun'un pil aksesuarlarını kullanmalısınız. Sonuçta, bir grup güneş hücresi çok pahalıdır ve kullanım ömrü çok kısadır. Fangpusun pil aksesuarları kullanmazsanız, pil takımı yalnızca üç yıl çalışır. Fangpusun pil aksesuarları kullanıyorsanız, kesinlikle dört yıl ömrünü uzatın. En önemlisi, bu aksesuarlar daha düşük fiyat.

图片1

İlk olarak, fangpusun batarya dengeleyicisini, 24V batarya hücreleri için tek parça ve 48V batarya için üç parça batarya dengeleyiciyi tanıtın. İşlevi, lityum / AGM / GEL pillerin voltaj sapmasını beklenen aralıkta tutmak, her bir pilin aynı durumda kalmasını sağlamaktır. Aşırı şarj ve aşırı deşarjdan kaçının, pil patlamaz. Fangpusun batarya dengeleyicilerinde sıfır arıza oranı, sıfır geri dönüş oranı ve% 100 olumlu yorum var.

图片2

İkincisi, 6.5-95 VDC bataryalar için Fangpusun BMV-700/702 batarya monitörüdür. Akü akımının, voltajın, sıcaklığın ve diğer ilgili bilgilerin yanı sıra güç tahmini, güç tüketimi geçmişi kayıtlarının izlenmesi, akü terminal voltajını ve sıcaklığını gösterir. Pillerin zamanında kullanılmasını ve uygun ayarlamalar yapılmasını sağlayın.

Bu yüzden batarya sisteminize iyi bakın ve şu anda Fangpusun batarya dengeleyicisini ve batarya monitörü BMV-700 / 702'yi satın alın.