Ana sayfa > Haber > İçerik

Nasıl güneş sokak ışık denetleyicisi yüklemek için

Jan 19, 2015

Xiao Bian bugün güneş sokak ışık denetleyicisi vermek sen sokak ışık denetleyicisi hakkında kısa bir tanıtım nasıl kurulur, nasıl olmalıdır? Biliyor musun? Burada olduğunuzu anlamak basit küçük bir dizi izleyin:

İlk olarak, gerek teknik özellikleri onaylamak için aşağıdaki noktalar şunlardır: 1, kumanda voltaji, genellikle 12 / 24V otomatik tanımlama; anma 2, 5A veya 10A gibi sistem gereksinimlerini karşılar; 3, yük çıkış işlevi gibi uygun sabiti geçerli buck, destek ya da sürücü türü işlev neden olacak yükleme işe yaramazsa ve aksesuarları bile zarar verebilir.

Solar sokak ışık denetleyicisi alanında yüklendiğinde komutları kumanda üzerindeki kablo kurulumu için izleyin. Ayrıntılı bağlantı şeması ve kablolama yönergeleri sırayla her bizim güneş sokak ışık denetleyicisi vardır ve öyle sipariş ilk deneyimimiz kablolama Özeti. Genel olarak, ilk olumlu hat, yük bağlı, hat bağlamak arka kaset dokunmatik hattı önlemek için kullanmanız gerekir, yük bağlı ve iyi bant olarak pili bağlayın. Daha sonra acele etmeyin güneş negatif satırı dinlenmek, güneş sokak ışık denetleyicisi çalışma koşulları bak. İyi kırmızı ışık, yaklaşık 1 dakika veya lamba 20S, iş yükü gösterge ışıkları-ecek var olmak iş yükü yaktı sonra sistem, sistem onaylar onaylamak için sonra normal sistem güç denetleyicisi kırmızı ışık yanıp söner bir kaç kez. Yoksa yaktı, sonra onay yük orada hiçbir yanlış, multimetre denetleyicisi orada çıkış tutarı göz gerilim çıktı mı, sorun giderme ve sorunları çözmek. Sonra yük ışık sistemi çıktı normal ve gündüz ise negatif bağlı güneş enerjisi nihayet koymak, güneş ışıkları kumanda üzerindeki bir kaç dakika sonra kapalı, yanıp sönen, normal şarj gösteren ışık başlar yük aydınlatılmış olması doğrulandı. Anot güneş günü için onay çıktı, bir multimetre güneş panelleri ile normal, test sonuçlarına göre ters, doğru tedavi bağlı hiçbir belirti vardır.

Böyle bir süreç, tüm sistem, tüm bağlı ve test edilmiş, kablolama ve yükleme için kablolama bizim kullanıcı istemleri izleyin lütfen. Ayrıca kullanıcıya öneririz Bu ilk gününde, yük çekme, orada akşam izin vermeyin install herhangi bir çıktı ertesi gün tam gün kadar ve elektrik yükü bağlı. Pil depolama gücü sırasında kaybolur çünkü ne zaman sen install belgili tanımlık süt are değil çoğu tam batarya-ebilmek var olmak recharged kullanmadan önce eğer sen pilinizin ömrünü uzatmak.