Ana sayfa > Haber > İçerik

Uygun Solar Şarj Kontrol Cihazını Hızlıca Nasıl Seçersiniz

Jun 06, 2019

Mağazalarda ve internette her türlü güneş kontrol cihazı bulunmaktadır. Alışverişe çıktığımızda seçim yapmak zor ve hangi faktörleri dikkate alacağımızı bilmiyoruz.

Wenzhou Xihe Electric Company, çeşitli kurucular ve son kullanıcılarla röportaj yaptı, sonra referans için aşağıdaki noktaları özetledi:

1. küçük hacimli

2. Basit kablolama

3. LCD Ekran haricidan ayrılabilir

Yukarıdaki bilgilere dayanarak, montajcılar ve son kullanıcılar solar şarj cihazı kontrol ünitesinin basit ve hızlı kurulum özelliklerinden endişe duyarlar. Bu yüzden fangpusun mavi MPPT güneş kontrolörü tavsiye edilir. Bağlantı güneş panelleri ve akü sürece, boyutu çok küçük. Aşağıdaki bilgileri kurduktan sonra harici bir ekran satın almanıza gerek kalmadan sistem bilgilerini okumanız gerekmiyorsa, yalnızca LED ışıklarının yanıp sönmesini izlemek MPPT'nin iyi çalıştığını bilir.

图片3

Kendi sistemlerini kurmak isteyen bazı kullanıcılar için harici ekran eşleştirilecektir. Bu kabloyu 1,5 metreden 6 metreye kadar özelleştirebiliriz. Kullanıcılar invertörleri ve solar regülatörünü bir kutuya yerleştirecek ve daha sonra kolay kurulum ve görüntüleme için harici ekranı kutunun dışına yerleştireceklerdir.

图片4