Ana sayfa > Haber > İçerik

Büyük Veri Çağında Hangi Yeni Fotovoltaik Teknolojiler Birinciliği Kazandı?

Aug 18, 2020

Bu GG'de büyük veri" çağda, tüm endüstriler giderek daha fazla çeşitleniyor ve fotovoltaik endüstrisi de bir istisna değil. Fangpusun ayrıca zamanın hızına ayak uydurur ve sürekli yenilikler yapar.PWM solar şarj kontrol cihazı sürüm 1.0 ise, o zaman bilim ve teknoloji MMPT solar şarj kontrol cihazının gelişimi versiyon 2.0'dır ve MPPT, maksimum güç noktası takibini ifade eder. Güneş kontrolörünün yükseltilmiş bir ürünü ve şu anda piyasada sıcak bir üründür.

图片1

Yüksek güçlü bir solar şarj kontrol cihazına ihtiyacınız varsa, MPPT solar şarj kontrol cihazını kullanmanızı öneririz. MPPT solar şarj kontrolörü, güneş panellerinden daha fazla güç elde etmek için güneş panellerinin güç üretim voltajını anında algılayabilir ve maksimum voltaj ve akım değerini izleyebilir ve verimliliği PWM'den daha yüksektir.


Fangpusun'da güç ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek iki adet MPPT solar şarj kontrol cihazı bulunmaktadır.

Fangpusun FLEXmax MPPT serisi hibrit şarj kontrol cihazı 60 amper ve 80 ampere sahiptir. 12V - 60V DC kontrol çıkışlarında çalışabilir. Yenilikçi yazılım hesaplaması, fotovoltaik dizinizin güç çıkışını% 30 artırabilir. Pil modülüne bağlandığınızda, voltajı otomatik olarak algılayacaktır. 128 günlük geçmişi arayabilen parlak bir ekranı ve dört beyaz düğmesi vardır," mate2" uzaktan izleme ve yapılandırma için sistem ekranı ve deneyimlemenizi bekleyen çok sayıda güçlü işlev vardır.


GG # 39, endüstriyel bir tasarım olan yeni FLE max MPPT 100-300'e bir göz atalım. FLE max MPPT 100-300, yüksek performans, yüksek verimlilik ve çok işlevli üst düzey bir şarj denetleyicisidir. Gelişmiş güç kaynağı sistemi, metal soğutucu ve daha güvenli koruma kontrolörü için uygundur. Verimliliği% 99'a kadar çıkmaktadır ve 24v'yi destekler. 36V ve 48V akü voltajı daha geniş uygulanabilirliğe sahiptir. Gerilim aralığı 300V fotovoltaik dizi kadar yüksektir ve&kullanılarak uzaktan izlenebilir ve yapılandırılabilir; MATE3s" sistem ekranı.

图片2


Bugün&# 39 çağında," büyük veri" bize dünyayı, yani endüstriyel inovasyonumuzu yönlendirmenin kaynağını görmek için yeni bir bakış açısı veriyor. Fangpusun, bu nedenle yalnızca Çin'in değil, dünyanın da GG'nin uygulamasını kullanacağına inanıyor; büyük veri" kalkınmayı teşvik etmek.