Ana sayfa > Haber > İçerik

FLEXmax MPPT Güneş Kontrolörü Ailesi Yeni Üyeleri

Sep 17, 2020

Fangpusun FLEXmax MPPT Serisi 60AMP ve 80Amp her zaman Güneş Şarj Kontrolörleri öğeleri bizim HOT satış ürünleridir. Son beş yıl içinde , TOP Kalite ile piyasadaki güneş denetleyicileri en aşıyor , müşterilerimizin pazarın çok kazanmak yardımcı olur ve olumlu geribildirim çok aldı.

 

FLEXmax MPPT 60 (12/24/48/60V , 60A)

FLEXmax MPPT 80 (12/24/48/60V , 80A)

MATE 2

RTS (Uzaktan Sıcaklık Sensörü)

 

Kadar müşteri talebi olarak , Fangpusun Güç Sistemi İletişim HUB 4 , HUB 10 Bu Yılın Kasım ayında gelecek , Bu önceden yeni ürünler haber , biz satmaya başladığınızda tekrar fark edeceksiniz .

 

Accessaries Mate 2 ve HUB birimleri ile bağlanın, 4 FLEXmax MPPT Serisi Şarj Denetleyicileri herhangi bir kombinasyonunu görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. (HUB 10, MATE'nin 10 FLEXmax MPPT Serisi Şarj Denetleyicisini kontrol etmesini sağlar)


HUB Accessary gelen şimdi Maksimum 10 birimleri FLEXmax MPPT 80 ile bağlanabilirsiniz ve PV Güç için Maksimum 75kw ile çalışıyor olabilir anlamına gelir, Şimdi flexmax MPPT Denetleyicileri kullanırken sistem kullanımı için daha güçlü ve daha güvenilir olacağı anlamına gelir.

 

Ayrıca şimdi Blue Series MPPT , D Serisi MPPT Güneş Kontrolörleri ve bizim 5 Yıl garanti Xtender Serisi Invertörler (1.5Kw - 21Kw) hala çok piyasada popüler .

 

Bizimle irtibata geçin , Herhangi bir soruşturma veya Ürün isteği herhangi bir zamanda bekliyoruz !

 

Fangpusun'------ Hayatı Daha İyi Hale Getirin