Ana sayfa > Haber > İçerik

Solar sokak lambası sistemi işareti üzerinde

Jan 19, 2015

Solar aydınlatma sistem aygıt topraklama kazaları önlemek için bugün sonraki güneş sokak ışık sistemi kısa bir giriş vermek için küçük serisi solar denetleyicisi tarafından kullanılmalıdır:

1, koruyucu toprak: güvenliğini tehlikeye önlemek için ekipman sızıntı bütün elektrikli cihazlar iletken parçalar zemin telden topraklama maruz kaldığında kişi ve donatım direnç eylem kaçağı koruma yükleme gereksinimleri ile tutarlı olmalıdır.

2, yıldırımdan korunma: Elektrik donatımı yıldırım, şimşek, yıldırım deşarj düzeneği deşarj düzeneği tel ve topraklama tarafından çarptı varlık önlemek için topraklama direnci daha az 10Ω olmalıdır.

Topraklama 3: alçak voltajlı kılavuz nötr topraklama direnci topraklama sistemi 10Ω daha az olmalıdır.

4, ardından sıfır: elektrik malzemeleri metal kasa, nötr toprak bağlantı ile metal rafları.

İzole edilmiş tel ve topraklama teli kullanılmalıdır ve tüm hattı, orta kullanımı eklem olmamalıdır. Deşarj düzeneği toprak teli, en kısa mesafe için zemin tel seçmelisiniz. Koruma aygıtının Kablo kesit alanı S≤16mm2, zemin tel ve koruyucu iletken minimum kesit alanı s; 16 < S≤35, topraklama hattı ve koruma hattı minimum kesiti 16; S > 35, topraklama hattı ve koruma hattı minimum kesit alanı s / 2. ≥2 kaynak teli topraklama yassı çelik düz genişliği uzunluğunu kez.