Ana sayfa > Haber > İçerik

Fotovoltaik Sistem - Evinizle Seyahat Edin

Sep 16, 2020

Dünyadaki karavanın gelişimi yavaş yavaş olgunlaşmıştır ve sürekli yeni karavan türleri yükselmektedir. Bir güneş teknolojisi olarak fangpusun çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Fangpusun, bir evle seyahat etmenin kaderinde olduğunu düşünüyor.

Çağdaş toplumda, insanların' ın tüketim seviyesi gelişti. Dünyada hala seyahat etmek ve oynamak için kendi karavanını kullanmaktan hoşlanan birçok insan var. Fangpusun&# 39'un teknik konsepti, her türlü uygulama için güvenli, güvenilir, kararlı ve uyumlu bir güç sistemi sağlamaktır. Bu nedenle, güvenli, verimli, istikrarlı ve uyumlu bir kamyon invertörü, tüm Touring otomobil güneş enerjisi üretiminin ve güç depolamanın özüdür.


Touring arabası ile oynamak=daha yüksek elektrik talebi

Kamyon invertörü, Touring otomobilinin yaşam kalitesini artırmak için pratik bir elektrikli cihaz olarak, güç ve verimliliğin yanı sıra, dahili malzeme ve işçiliğin invertörün güvenliğini, performansını ve ömrünü etkileyeceğine inanıyorum. Adından da anlaşılacağı gibi, Touring otomobilinin iki ana işlevi vardır: ev ve araba. Basit tesisler' t artık turist çekemez. Çin deyimiyle" serçe küçüktür, beş zang organı tam" bunların tümü" elektrik" bir dereceye kadar.

Photovoltaic system


Yüksek güçlü invertör, neden güçten korkmayın?

Diğer güneş enerjisi ürünleri ile karşılaştırıldığında, Fangpusun Xtender XTM ve XTH Microtek saf sinüs dalgalı invertör ihtiyaçlarınıza göre seçilebilir. Hibrit invertör, aynı özelliklere sahip birden fazla invertörden oluşan sistemi gerçekleştirebilir. Bu, istediğinizi yapabileceğiniz ve ani elektrik kesintisi nedeniyle mutsuz olma konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bu, yolculuk sırasında mutluluk deneyiminizi de artırabilir.

Fangpusun Xtender XTM ve XTH serisi, tamamen modüler bir şekilde kullanılabilen ve ayrıca gerektiğinde pil şarj cihazı ve yedekleme ekipmanı olarak da kullanılabilen gelişmiş işlevlere sahip hepsi bir arada şarj invertörüdür.

2

Touring otomobili alanında kullanılan güneş enerjisinin oranı artıyor. Bu sadece Touring araba yolculuğunun veya kamp hayatının rahat keyfi değil, aynı zamanda düşük karbonlu yolculuk için farklı bir yaşam getiriyor!