Ana sayfa > Haber > İçerik

Güneş kontrol aygıtının koruyucu etkisi

Jan 19, 2015

Bir elektrikli ısıtıcı koruma

Türü formunda, boğulma Sheung Shui tam sabah, güneş enerji olarak öğlen ve gece Isıtma sonra kullanımı giderek. Suyun içinde bir güneş pili kullanıldı veya elektrik başlarsanız neredeyse tükenmiş, elektrikli ısıtıcı tamamen hava yüzeyde bu durumda maruz kaldığında Isıtma, elektrikli ısıtıcı enerjik sonra sıcaklık hızlı artış nedeniyle Kuru bir fenomen aradık. Yüksek su ısı geri alınamaz, yanan bir elektrikli ısıtıcı neden olur. Anti-kuru elektrikli ısıtıcı gelişimi rağmen kuru kuvars korkuyor olmadığı ısıtıcı, ama kanıtladı kendilerini korumak için bu ürünlerin yeteneği zayıf. Bu ısıtıcı kaçınmalısınız su fenomen batık değil. Hemen hemen tüm geçerli güneş denetleyicisi, Anti-kuru işlevi vardır: ne zaman su seviyesi iki hücrelerdeki (% 50) su ısıtıcısı aşağıda değil ısıtılır ve biraz da su özelliği başlamak için su iki hücre (% 50) veya daha fazla yeniden Isıtma eklenecektir. Bu elektrikli ısıtıcı tükenmişlik başarısızlığı engeller.

2 tüp patlaması koruma önlemek için

Vakum tüp su ısıtıcı patlama daha sık karşılaşılan vakum tüp patlaması, su kaybı, güneş enerjili su ısıtıcı sonra düzgün çalışmayacak bir sorundur. Çok iyi güneş kontrol cihaz ile daha fazla koruma gelir.

Güçlü güneş ışığı karşılaşırsanız, güneş enerjili su ısıtıcı tankı, su hızla vakum ışığın içinde bu sefer buharlaşır., tüp içindeki sıcaklık yakında artacak, genellikle üç dakika fazla 200 derece ulaşabilirsiniz. Daha sonra soğuk su karşılaşırsanız, denetleyicinin sınırı yaklaşık 80 belirledi bu yüzden Vakum tüplü, rüptürü ℃ sıcaklık kontrolü, tank tank sıcaklığı kuru durumunda (su seviyesi) bir tablo içinde iken kontrol limitleri 80 ℃ aşıyor, güneş enerjisi sadece tank ısı (örneğin sıcaklık sınırın altına düşünceye ne zaman suakşam), güneş enerjisi-ecek var olmak su basmış.

3 Isıtma kablosu önlemek için Yangından Korunma

Bir ısıtma elemanı, sadık borular, soğuk kış çatlama engellemek için su boruları aşağı birlikte genel ve güneş grubudur. Isıtma kablosu kişi, bir zamanlar eğilimli ve yaşlanma yangın çok çeşitli nedeniyle, bu özellik eklemelisiniz. Bir hareketin olduğunu: Xianxiang band güç denetleyicisi için 10-15 dakika, sonra devam basın kullanıcı tanımlı bekleme süresi (Isıtma) güç durdurma, 10-90 dakika gecikme süresi 10-15 dakika kadar kullanıcı presler düğmesine tekrar geçiş yapmak için eylem bu döngüsünün ısıtmak Isıtma bandı durdur. Bu işlem uzun süreli güç bandı, yaşlanma yangın ve diğer kazaları önler.

4 kaçağı koruma çok önlemek için

Güneş enerjili su ısıtıcıları vardır daha fazla hataya: sensör arızası; bir olgu tarafından neden olduğu su dolu leaky boru çok başarısızlık, su, ekonomik kayıplar sonucu müşterilerinin büyük kayıp sonuçlanan bu hatalar rüptürü. Bu nedenle, denetleyicileri önemli sayıda anti-sel işlev taşma fenomen solenoid Valf açılır güneş, solenoid valf kapalı değil, su can dolu 15-20 dakikadan fazla olması 30 dakika sonra kontrol cihazı otomatik solenoid Vana kapatır önlemek sonra genellikle sahip.

5, Sızdırma Koruması

Control aygıtını çoğu kaçak fenomen güneş enerjisi kullanımı önlemek için Sızdırma Koruması vardır. Sızıntı koruma tur bobin yüzüğün etrafındaki araç kontrol ederek kaçağı tespit etmek için aynı bir sayıdır ve sıfır satır ve geçerli dengesizlik manyetik alan içinde ateş hattı üretilen varsa, indüksiyon bobini bir indüklenen akımı mı, kumanda sinyali kaçak gönderir, Elektrikli Isıtma hemen durdurulur. Böylece kaçak işlevi kaldırıldı ama sık sık gerçek yükleme işleminde, bazı durumlarda ortak sıfır hattı, bu satır ve nötr akım tutmak için güneş enerjisi elektrikli pompa gibi özgün tahmin eşit değil ve o zaman sen-ebilmek açık kontrol cihazı, FireWire ve yüzüğünü sıfır hatta az karşılaşırsınız.