Ana sayfa > Haber > İçerik

Göstermek çin fabrika üretim

Sep 03, 2019

Aylık Paylaşımı göstermenin zamanı geldi, bugün atölyemizde üretilmekte olan XTH 8000 - 48 İnvertörleri göstereceğiz.

图片1

Güç çevirici, 230 * 300 * 500 mm boyutunda küçük bir kutuya benziyor ve 13 yaşındaki bir çocuğun ağırlığına eşdeğer 46 kg. Kurulum birlikte hareket etmek için iki kişiye ihtiyaç duyuyor. Denedim, bir kişi XTH 8000 - 48 hibrit invertörü taşıyamıyor. Sonuçta, atölye masasında görebilirsiniz, büyük bir transformatör var. Nancy denedi ve trafo gerçekten zorlayamadı.

图片2

Bu ev tipi güç çevirici aksesuarlarının resimlerine dikkatlice bakın, her biri mükemmel şekilde hazırlandı. Çoğu yurt dışından satın alındı. Çin'de bunları birleştirip test ediyoruz. Düşük işgücü maliyetleri nedeniyle, müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

图片3

Bu XTH 8000 - 48 solar invertör, basit AC DC fonksiyonlarının aksine, Çin pazarındaki diğer invertörlerden farklıdır. Paralel olarak 9 set bağlayabilir, üç faza birleştirebilir, Bluetooth bağlayabilir, sistem verilerini depolamak için RSR-232 ve SD kart bağlayabiliriz.

图片4

Bebekler, dikkat edin, bu akıllı bir invertör, arkadaşlarınızla oynayın, örneğin Linked, facebook, bir kez kibirli olmanıza izin verin!