Ana sayfa > Haber > İçerik

Güneş denetleyicisi Hasar analizi

Çünkü o içermek güneş ürünleri şimdi savunduğunun yeşil enerji, daha fazla görünür ve daha fazla insan gibi güneş ışıkları da onlardan biri, güneş ışıkları kontrol güneş sistemi olarak kullanılan bir sistem içine kendi güneş enerjili sokak ışık denetleyicisi vardır. Burada küçük bir takip serisi solar denetleyicisi anlamak basit olduğunu:

1. güneş denetleyicisi durum göstergesini hata belirlemek için

General güneş denetleyicisi sistemi içeren çeşitli elektrik bileşenleri geçerli Batarya þarj durumu normal olup olmadığı gibi durum gösterimi var dü & ük gerilim durumdadır; ister ışık kaynağının normal, normal akıntı olup olmadığını ya da bir çeşit koruma durumu çalışıyor; Solar şarj durumu göstergesi. Bu Birleşik soruşturma göre kolayca sistem geçerli durumunu iş ve hatta başarısızlık noktası bulmak.

2, performans aygıt hatası

Güneş LED sokak aydınlatma donanımları için birkaç yaygın hata belirtileri: aydınlatma bileşenleri işe yaramazsa, ışık değil parlak, parlayan ışık, ışık gecikme ışık ışıklı yol aydınlatma azaltılacağını; yetersiz veya çok uzun süre ışık; güneş panelleri, barınak, kirlilik vardır; lambalar bozulmuş, kirli, yer değiştirme; aygıt, kırık parçaları eksik hareket ettirildiğinde.