Ana sayfa > Haber > İçerik

Nasıl Tasarruf Edilir?

Apr 21, 2019

Hala ülkeye yüksek elektrik faturaları ödüyorsanız, yeşil enerji kullanmayı mı düşünüyorsunuz - güneş enerjisi?

21. yüzyılda akıllı ve çevre dostu bir insan olmalısınız. Pilleri şarj etmek için güneş panelleri kullanmak para kazanmak için ilk adımdır !!

Doğru yönü bulduktan sonra, ikinci adımda güneş enerjisi sistemini monte ederken nasıl para biriktiririz? Avrupa yapımı solar şarj kontrolörleri yüksek fiyat mı alıyorsunuz? Tabii ki değil!!! Çok pahalı!! Para tasarrufu hedefine nasıl ulaşabiliriz?

Peki, ucuz bir Çin güneş MPPT denetleyicisi mi? Emmm ... Yıkılması iki ay sürecek, sonra yenisini alacak başka bir tane alacak ve iki ay içinde tekrar çökecek. Ucuz güneş kontrol cihazı tarafından daha pahalı ve israf olmaz mıydı, kötü kalitede.

Bu yüzden bugün ev güneş enerjisi sistemimin kullandığı denetleyiciyi tavsiye ediyorum. Mavi gökyüzü gibi parlak ve güzel görünüyor, onu her gördüğümde kendimi iyi hissettiriyor. Şarj olurken, LED ışıkları bana akımın güneş panelinden geçtiğini ve aküye şarj olduğunu söyleyerek yanıp söndüler. Komşum evime geldi ve gördü. Şaşırdı ve dedi ki, "Vay ... Bu Avrupa tasarımı !!!" “Hahaha, çok gurur duyuyordum, çünkü Çin tasarım ve kalitesini Çin MPPT güneş kontrolörleri için düşük bir fiyata aldım !!!

Wenzhou Xihe Electrica Co, Ltd 2 yıl garanti ve ücretsiz değiştirme bakımı sağlar. Ailemde 3 yıldır çok çalışıyor ve şikayet ediyordu ve hiç dinlenmedi. Mavi MPPT100 / 50 güneş kontrol ünitesine çok ağır çalışma madalyası vermem gerekiyor.

image