Ana sayfa > Haber > İçerik

Tüm Müşteriler İçin Güven İçin Teşekkür Ederiz

Sep 16, 2017

2017 yılında firmamız LCD ekranlı MPPT güneş kontrol cihazlarının yeni bir serisini piyasaya sundu ve mavi MPPT güneş şarj kontrolör serisinin çeşitli aksesuarlarını geliştirdi. Akü dengeleyici şimdi geliştirilmekte ve daha sonra tüm yeni ve eski müşterilere bildirilecektir.

  Bu güneş enerjisi ürünlerinin güncellemeleri çok sayıda müşteriyi cezbetmiştir. Onlar, ürün kalitesini sağlamak için , üretim hattı kapasitesini, üretim sürecini ve denetimini ziyaret etmeyi ve izlemeyi öneren güneş şarj regülatörü ile ilgileniyorlar .

Liberya'dan Daniel, yeni serisi MPPT güneş pil şarj cihazının üretimini izledikten sonra , övgüde bulundu ve örnek siparişe LCD ekranlı güneş MPPT kontrol cihazları ekledi .


blob.pngblob.png  

Birleşik Devletler'den Dougs, şirketimizin dostça bir alıcıdır. Birkaç yıldır işbirliği yaptık. Sipariş miktarı istikrarlı ve neredeyse hiç onarım ürünü yok. Bazen firmamızı ziyaret etmek ve yeni ürünler ve pazar eğilimleri hakkında konuşmak için Çin'e gelin.

                 

blob.png

Endonezya müşterileri büyük ve küçük tekliflerin hepsine çok meraklı. Alıcı tarafından titiz bir testten geçirildikten sonra saf sinüs dalgası güç çevirici FP-S-300 ve mavi MPPT100 / 30'un bu ay yine teklifi kazandığı bir zevkti. Müşteriler ayrıca şirketimizin şebeke 500W dönüştürücüyü tanıtmaya da kararlıdır.

                 

blob.png

Afgan Wahid, 2014'ten beri temas halindedir ve FlexAx MPPT 60A, 80A güneş kontrol cihazıyla ilgilenmektedir. Orijinal Outback markasını ve 2 yıl boyunca kullandıktan sonra karşılaştırmak için fangpusun markasını satın almış ve nihayet China Flexmax MPPT denetleyicisinin aynı kaliteye ve daha düşük fiyat eğilimine girmiştir. Wahid bu sene davetiyeyi aldı ve fabrikamızı ziyaret etmek için randevu aldı, aynı gün emri ödedi.

                 

blob.png

Soruşturma ve inceleme sonrasında her müşteri, bizimle olan uzun vadeli işbirliğini istikrara kavuşturmaya elverişli firmamızla olan güvenimizi arttırmıştır.

Tabii ki, bu müşterilerin bana verdikleri güven için çok teşekkürler. Tüm müşterilere daha verimli bir çalışma ve daha iyi hizmet olacağım.