Ana sayfa > Haber > İçerik

Gerçek Saf Sinüs Dalgası VS Modifiye Sinüs Dalgası

May 08, 2019

Ne tür bir güç çeviricisine ihtiyacım var? Modifiye Sinüs İnvertörlere Karşı Saf Sinüs İnvertörlere Basit Bir Bakış

FİYAT:

Birçok kullanıcı için, daha ucuza değiştirilmiş bir sinüs dalgalı güç çeviricisini seçip, yine de cihazlarını çalıştırabileceklerini bilmek istiyorlar. Evet, ama lütfen cihazlarınızı unutma, belki de değiştirilmiş sinüs dalgalı invertörünüzden daha pahalıdır, cihazlarınızla yaptığınız yanlış seçim size çok pahalıya mal olacaktır.

Şüphesiz Saf sinüs dalgasının fiyatının Modifiye sinüs dalgalı invertörlerden daha yüksek olması gerektiğine, Lütfen Pahalı Değil'den Yüksek olduğuna dikkat edin.

Kalite :

Öyleyse neden Saf Sinüs İnvertör için bu maliyete ihtiyacım var?

Inverter için üç anahtar parametre: Çıkış Gücü, Verimlilik, Çıkış dalga formu kalitesi

Bir Ture Saf Sinüs Dalgası% 90'dan daha fazlasına ulaşabilir. ve İyi Çıkışlı dalga formu çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır: Bilgisayar, Haberleşme Sistemleri, Ev, havacılık, acil durum, iletişim, endüstriyel ekipman, uydu haberleşme teçhizatı, askeri araçlar, tıbbi ambulanslar, polis arabaları, gemiler, güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi üretimi

图片1

Fangpusun İnvertörleri Nedir?

Fangpusun Tümü Saf Sinüs İnvertörlü, Gerçek Tam Gçlü ve Seçim İçin 3 Serisi Var:

FPS Serisi: Küçük tasarımlı ve güvenilir tasarımlı 300w 600w.

PROSINE: 1000w 1800w% 90 yüksek verim ve ÖZEL bir işleve sahip olmak, Ev Şebeke Gücünüze Bağlanın, böylece Batarya bankanızın gücü Grid'den alınmadığında otomatik geçiş olabilir.

XTM ve XTH Serisi: 1500w, 2000w, 2500w, 3000w, 3500w, 4500w, 5000w ve 7000w Büyük Güç serisi Pil Şarj Cihazı işleviyle cihazlarınızın kullanımını ve ÖZEL tasarımı destekleyin. Bir Daha Fazla AC GİRİŞi, bir jeneratör veya şarj cihazı bağlantısı gibi diğer AC kaynağınıza bağlanabilir.

Saf sinüs dalgalı invertör gerektirip gerektirmediğinden emin olmadığınız bir cihazınız varsa, bizi arayın.