Ana sayfa > Haber > İçerik

Trump vergilendirme? Umurumda değil!

Jul 17, 2018

Trump vergilendirme? Umurumda değil!

Hepimizin bildiği gibi bazı Çin ürünleri 6 üzerinden vergi artırımı Trump başladı. Temmuz 2018, hangi Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada müşteriler basınç ve küçük bir etkisi bir sürü Çin'in tedarikçiler verdi.

Ama!!!

Umurumda değil!

Evet ~ ~ ~ herkes için iyi bir haber!

Güneş bizim denetleyicisi, H.S.8537109090, vergilendirme aralığı değil!!! Toptancılar ve mağaza Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada içinde bir büyük miktarda satın alma fangpusun Güneş Şarj Regülatörler emin olabilir.

Bir gün kötü bir ruh halinde Trump ise, Güneş MPPT denetleyicisi vergi artırımı başlayalım mı? Ha ha ha, çok daha fazla pil şarj regülatörler stok yapmak için satın almak için acele edin. İyi ve istikrarlı fangpusun MPPT güneş denetleyicisi kalite ve satış sonrası hizmet hızlı ve verimlilik olduğunu bilmeliyim. Tüm bizim güneş pili düzenleyiciler garanti 2 yıl için müşteriler fiyat 5 yıl garanti için gerekirse yükseltebilirsiniz.  Peki, neden daha fazla stok yapmak değil mi?

Aynı zamanda malzemeleri Fiyat artıyor, ücret artıyor ve fabrikaları fiyatları herhangi bir süreyi artırabilir.

Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada istemciler catch fırsat satın kadar çok daha fazla miktar güneş enerjisi şarj regülatörü Trump vergilendirme önce acele et.