Ana sayfa > Haber > İçerik

Uganda PVOC Testi

May 24, 2018

Şirketimiz Intertek tarafından verilen Uganda ve Kenya müşterilerine POVC denetim hizmetleri sunmaktadır . Müşteri talebe sahip olduğu sürece, tatmin etmek için elimizden geleni yapacağız.

Genellikle, Power inverter ve çeşitli MPPT güneş kontrol ünitelerini Uganda pazarına birkaç yıl ihraç ediyoruz. Bu sıkı müşteri isteği OEM marka mavi MPPT solar şarj regülatörü s 100/30 (12V / 24V 30A), sonra üretmek için   siparişin tamamlanması, Intertek personel sevkiyat öncesi kontrol etmek için gelecektir .

blob.png 

Tüm MPPT güneş kontrolörleri MPPT100 / 30 , tüm mavi MPPT güneş kontrolörleri yüzü , kutu, karton ve etikel, işaretleri de dahil olmak üzere tüm açılardan fotoğraf çekecekler . Test raporu hazırlayın. MPPT güneş regülatörünün Uganda ve Kenya C ustomlarının gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için Intertek etiketini yapıştırın ve PVOC test raporunu bana gönderin.

 blob.pngblob.png 

Böylece firmamızın her detayda çok iyi bir performans gösterdiğini görüyoruz . Terfi edilmesi gereken bir şey varsa, lütfen utanmadan bizimle iletişime geçin.