Ana sayfa > Haber > İçerik

Garanti hizmeti

Jun 19, 2018

Garanti hizmeti

Wenzhou Stadyumu Elektrik Co, Ltd Güneş Şarj Regülatörler 7 yıldır üreten ve yeni enerji alanında iyi bir ün kazandı. Tüm pil şarj cihazı denetleyicisi bileşenleri yeni ve yurt dışından ithal olduğu için ikinci el fişleri fiyat rekabeti için kullanır.

İyi kamu övgü da endişe kullanmak için kullanıcıların hızlı ve kolay satış sonrası hizmet veren firmamız atfedilir. Tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Bu dönemde, Güneş denetleyicileri herhangi bir sorunları, ücretsiz olarak değiştirilmesini ve bakım için uygulanır.

İlk adım, satıcı başvurun, solar şarj regülatörü Satınalma süresini, yükleme süresini ve güneş sisteminin tüm parametreleri söyle. Ne durumda ürün başarısızlık açıklar.

İkinci adım, arıza ürün resmini (video) sağlamak ve hatanın nedenini bulup kötüye gidermek için müşteri yardım bize yardımcı olacaktır MPPT (PWM) güneş enerjisi denetleyicisinin bar kodu alın.

Üçüncü adım, bizbakınYukarıdaki bilgilerio zamanKonuk söylemek bir hata Özet, yapmakolup olmadığıYeni bir ürün göndermek için ücretsiz veya misafirler ücretsiz bakım için yardımcı olmak için dönüş. Bu bir iş günü içinde tamamlanacaktır.

Firmamız kaliteli ve etkili satış sonrası servisi ile müşteriler lehine kazandı. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.